Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

Na mocy Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 493) zarządzam co następuje:

Na mocy Rozporządzenia MEN z dnia 11 marca 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 410 i poz. 492 art. 2 pkt 3 ust. 2,3) zarządzam co następuje:

Od 16.03.2020 do odwołania następuje zmiana numeru telefonu pod którym można skontaktować się z placówką OREW Ostromice.

Tymczasowy numer telefonu:

  • 506198944

Kontakt e-mail pozostaje bez zmian : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na dzień dzisiejszy Ministerstwo Edukacji Narodowej nie zawiesiło zajęć w OREW-ach – dało możliwość decyzji w tej sprawie rodzicom.
Państwo w 100% zdecydowaliście o pozostawieniu dzieci w domach do dnia 25 marca 2020 roku.

Proszę jednak pamiętać, że jest to czas „kwarantanny” celem ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa. Biorąc pod uwagę słabszą odporność naszych dzieci apeluję o zminimalizowanie kontaktów z ludźmi, przyjaciółmi oraz dalszymi krewnymi. Proszę o ograniczenie wyjść do sklepów, zrezygnowanie z przebywania w większych skupiskach ludzkich.

W sprawach dotyczących edukacji czy wychowania dzieci nauczyciele placówki są do Państwa dyspozycji telefonicznej każdego dnia roboczego do godziny 15.00.

W sprawach problemowych i informacyjnych do dyspozycji telefonicznej jest dyrektor pod numerem telefonu 506198944.

Będą Państwo na bieżąco informowani o zmianach i podjętych decyzjach przez MEN, Kuratorium w Szczecinie oraz Zarząd Główny i Zarząd Koła PSONI.

Z poważaniem
Agnieszka Grudzińska
Dyrektor OREW

 

 

     Dnia 06.12 odwiedził nas wyjątkowy gość :) św. Mikołaj!! Podarował wszystkim dzieciom prezenty, z racji tego że były bardzo grzeczne :) Ten dzień jednak spędziliśmy w sposób niezwykły- a to dzięki rodzicom, którzy zechcieli przyjąć nasze zaproszenie, by ten dzień spędzić z nami w naszym ośrodku... :)

     3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Został on ustanowiony w 1992 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych.

      Dnia 28.11.2019 wraz z naszymi kolegami i koleżankami z OREW z Przybiernowa bawiliśmy się na zabawie andrzejkowej w restauracji Herbowa w Golczewie…

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 122

Wczoraj 353

Tydzień 1561

Miesiąc 7309

Wszyscy 649686

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com