18 października wybraliśmy się na występy kabaretu Neo-Nówka do Netto Areny w Szczecinie. Towarzyszyli  nam bliscy uczestników . Przed występem odwiedziliśmy KFC, żeby wspólnie zjeść i porozmawiać.

       W październiku jak co roku  Nadleśnictwo Rokita  zaprosiło nas na jesienne zbieranie grzybów. Tego dnia dopisała nam piękna słoneczna pogoda.

     22 września odbyły się bardzo ciekawe Warsztaty Ceramiczne. Uczestnicy lepili z gliny różne elementy świąteczne związane z Bożym Narodzeniem,

      12 września wybraliśmy się  na rajd pieszy zorganizowany przez PSONI koło w Policach. W świetnych nastrojach i przy sprzyjającej aurze pogodowej wyruszyliśmy w trasę.

       Kolejny rok w naszym Domu dobiegł końca. 27 czerwca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Przybiernowie odbyło się uroczyste podsumowanie pracy, przed urlopem. Uczestnicy i terapeuci dzielili się ze sobą uwagami i spostrzeżeniami.

      18 czerwca w Dziwnowie po raz kolejny odbyły się Biegi Olimpijskie dla Dzieci, Młodzieży oraz Dorosłych. Pogoda tego dnia sprzyjała i biegacze mogli startować w pełnym słońcu. Do rywalizacji przystąpiło około 1000 zawodników z całego kraju podzielonych na kategorie wiekowe.

       Na kolejne zajęcia (wszyscy czekali na nie z niecierpliwością 😊), które odbyły się w dniu 13.06.19 Pani Ola przywiozła prace uczestników już wypalone i gotowe do szkliwienia. Każdy dostał swoje figurki i mógł zabrać się do kolorowania ich specjalnymi farbami.

      6 czerwca 2019 roku w Naszym Domu odbyły się obchody Dnia Rodziny. Uczestnicy tego szczególnego dnia pokazali swoim rodzicom, dziadkom i rodzeństwu czym zajmują i czego uczą się podczas zajęć. Wszystkim, którzy przyszli do Gminnego Ośrodka Kultury w Przybiernowie zaprezentowali przedstawienie pt. „Ławeczka”.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 140

Wczoraj 224

Tydzień 1555

Miesiąc 5627

Wszyscy 630244

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com