Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska


Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Przybiernowie przyjmie osoby do pracy na stanowisko:

 

1. Nauczyciel-wychowawca .


Wymagane kwalifikacje na stanowisko nauczyciel - wychowawca: wykształcenie wyższe pedagogiczne oraz oligofrenopedagogika.

 

2. Nauczyciel - logopedę.

Wymagane kwalifikacje na stanowisko nauczyciel - logopeda: wykształcenie wyższe pedagogiczne oraz logopedia.

Telefon kontaktowy: 914041298, 668393981

      Karnawał to czas radości, a także pełna wrażeń, dźwięków tradycja. W tym wyjątkowym czasie w naszym Ośrodku zorganizowaliśmy bal karnawałowy. Podczas tańców i zabaw wszyscy w pięknych strojach bawiliśmy się wesoło.

     Już 06 grudzień, nadszedł czas obdarowywania i dzielenia się radością. Dziś w naszym Ośrodku odbyła się zabawa Mikołajkowa pełna niespodzianek i wspaniałych atrakcji. Mieliśmy zaszczyt gościć wspaniałych rodziców naszych dzieci oraz Zielonego Mikołaja z Nadleśnictwa Rokita.

     Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych - święto obchodzone corocznie 3 grudnia od 1992 r. . Jego celem jest przybliżenie problemów osób niepełnosprawnych oraz pomoc we włączeniu osób niepełnosprawnych w życie społeczne.

    Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć u nas w Ośrodku ekipę z telewizji TTV wraz z p. Łukaszem Skryplonkiem. Bardzo dziękujemy za odwiedziny.

     Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy zatrudni nauczyciela - logopedę na cały etat.

     W przeddzień obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości odbył się w naszym Ośrodku uroczysty apel.

     Dziś wybraliśmy się do schroniska dla zwierząt w Sosnowicach. Zawieźliśmy zwierzętom karmę, którą wspólnie przez jakiś czas zbieraliśmy w ośrodku.

     „Teatr jest rodzajem umowy między ludźmi, którzy spotykają się o jakiejś godzinie, by na jakiś czas wspólnie odejść w inny świat” .

Janusz Gajos

    17 października 2019 r. grupa teatralna  "Szafir" po raz pierwszy występowała na deskach Choszczeńskiego Domu Kultury podczas XXI Przeglądu Form Estradowych i Teatralnych Osób Niepełnosprawnych.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 31

Wczoraj 363

Tydzień 1490

Miesiąc 7074

Wszyscy 639723

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com