Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

     Już 06 grudzień, nadszedł czas obdarowywania i dzielenia się radością. Dziś w naszym Ośrodku odbyła się zabawa Mikołajkowa pełna niespodzianek i wspaniałych atrakcji. Mieliśmy zaszczyt gościć wspaniałych rodziców naszych dzieci oraz Zielonego Mikołaja z Nadleśnictwa Rokita.

    Wszyscy wspólnie z panem Dobromirem śpiewaliśmy kolędy i radowaliśmy się z tak pięknego dnia. Dzieci były bardzo szczęśliwe i radosne. Otrzymały obfite paczki od Nadleśnictwa Rokita, za co serdecznie dziękujemy, a szczególnie panu Nadleśniczemu Mariuszowi Wabiszczewiczowi.

     Mikołajki to wspaniały czas pełen oczekiwania na Mikołaja, który przynosi prezenty. Ludzie uczą się dawać, bardziej się do siebie zbliżają i troszczą. Powoduje to cudowny klimat i buduje wspaniałą atmosferę nadchodzących świąt.

 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 142

Wczoraj 224

Tydzień 1557

Miesiąc 5629

Wszyscy 630246

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com