Pracujemy ... ale już niedługo wyjeżdżamy na wycieczkę do Karpacza. Zbieramy siły aby aktywnie zwiedzać Dolny Śląsk. Już niedługo ... za dni parę spakujemy plecaki i…. WITAJ PRZYGODO!!!!

     27 sierpnia mieliśmy okazję przyjąć w warsztacie nietypowego gościa, a mianowicie naszego Dzielnicowego.

      Pracujemy...,  ale już niedługo wyjeżdżamy na wycieczkę do Karpacza. Zbieramy siły aby aktywnie zwiedzać Dolny Śląsk. Już niedługo... za dni parę spakujemy plecaki i…. WITAJ PRZYGODO!!!!

     Miło było poleniuchować ale fajnie już być z powrotem w pracy…. jeszcze milej zaczynać ją od informacji, że w rozstrzygnięciu wojewódzkiego etapu konkursu Sztuka Osób Niepełnosprawnych, dwie nasze prace dostały się do etapu ogólnopolskiego.

Radosnych, pogodnych, obfitych we wszelkie dobra Świąt Wielkanocnych
życzą uczestnicy i kadra WTZ

 

    Malujemy, gotujemy, rzeźbimy, żyjemy jak każdy z Was, bo niepełnosprawność to nie koniec świata. Czujemy się potrzebni, doświadczamy trudu tworzenia kreski na papierze, uczymy się obserwować, ćwiczymy cierpliwość i precyzję.

    W dniu 26 lutego na zaproszenie naszej pielęgniarki Małgorzaty Tokarz odwiedziła nas pracownica Powiatowej Inspekcji Sanitarno Epidemiologicznej Pani Antonina Kawecka, która w ramach ogólnopolskiej akcji zapoznała nas z programem „ARS czyli jak dbać o zdrowie”

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 92

Wczoraj 447

Tydzień 1851

Miesiąc 5258

Wszyscy 245579

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com