Radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego, pomyślnego Nowego Roku, a także wielu miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych 

     10 grudnia w wolińskiej Marinie mieliśmy przyjemność gościć Pana Leszka Rodziewicza, który w bardzo ciekawy sposób przekazał nam swoją wiedzę na temat Barw Narodowych. Spotkanie było tym bardziej miłe, że mogliśmy gościć na nim również naszych przyjaciół z SDŚ w Przybiernowie.

     W dniu 5 grudnia na zaproszenie Odziału Zachodniopomorskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych braliśmy udział w Obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych połączonych z wernisażem wystawy „Sztuka Osób Niepełnosprawnych – Podróże moich marzeń”.

    Palenie tytoniu jest na świecie przyczyną prawie 4 milionów zgonów rocznie. Oznacza to, że z powodu tzw. chorób odtytoniowych umiera dziennie 11 tys. palaczy.

 

     Pracujemy ... ale już niedługo wyjeżdżamy na wycieczkę do Karpacza. Zbieramy siły aby aktywnie zwiedzać Dolny Śląsk. Już niedługo ... za dni parę spakujemy plecaki i…. WITAJ PRZYGODO!!!!

     27 sierpnia mieliśmy okazję przyjąć w warsztacie nietypowego gościa, a mianowicie naszego Dzielnicowego.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 29

Wczoraj 363

Tydzień 1488

Miesiąc 7072

Wszyscy 639721

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com