01.06.2019 r. Teatr został zaproszony na uroczystą Gale 30- lecia Wolności RP i wręczenia honorowych wyróżnień „ Cisy Przybiernowskie” do  Gminnego Ośrodka Kultury w Przybiernowie. Wspaniałą galę uświetniły występy uczniów ze SP w Czarnogłowach i zespołu Pomorzanki. Nowo nagrodzonym życzymy dalszych sukcesów.

      II część Akademii Liderstwa i Partycypacji w Szczecinie. Dnia 12 i 13.03.2019r odbył się drugi zjazd Akademii. Celem było budowanie marki naszej organizacji, marki osobistej członków naszego zespołu,  analizę  nowych metod zarzadzania i organizacji pracy.

     Dnia 19 i 20.02.2019r. w Szczecinie odbył się I zjazd Akademii Liderów Partycypacji. Założyciele Teatru zapoznali się z mechanizmami tworzenia prawa w Polsce i możliwościami udziału w tych procesach organizacji społecznych.

    15.11.2018 r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy  „Sztuka Osób Niepełnosprawnych - Niepodległa bez barier od morza do Tatr”.

Teatr MY - Wybierz się w niezapomnianą podróż wrażeń i emocji

 

 

      Sołectwo Dzieszkowo zaprosiło Teatr My na lokalną uroczystość – „Dzień Konia”.  28. 07. 2018  reprezentowaliśmy nasze stowarzyszenie, a zarazem uświetniliśmy wspaniałą imprezę.

     26 maja 2018r. odbyła się gala podczas której Teatr „My” otrzymał honorowe wyróżnienie „Cisy Przybiernowskie”. W nominowaniu Kandydatów do wyróżnienia brali udział mieszkańcy Gminy Przybiernów, instytucje i organizacje oraz Kapituła.

      W dniach 23-25.05.2018r. aktorzy teatru „My” w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie  k/Międzyzdrojów wzięli udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez znakomitą aktorkę Agnieszkę Przepiórską.

     27.04.2018 r. w Goleniowskim Domu Kultury, Teatr „My” zaprezentował spektakl pt. „Stiepan Stiepanowicz”.  Teatr wziął udział w projekcie- woda źródłem życia. 

      Informujemy, że  projekt naszego teatru „STOPKLATKA - od szczęścia do niepełnosprawności” Został zakwalifikowany do otrzymania dotacji w wysokości 3 tys zł w „Programie  SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych”. 

      Dnia 25.03.2017r. Teatr „My” wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu „Karawana Kultury”  w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.  Organizatorem jest Fundacja Benefis. Koordynatorem – pani Irina Lebedinskaya.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 31

Wczoraj 363

Tydzień 1490

Miesiąc 7074

Wszyscy 639723

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com