Tacy jak my, a jednak inni, skromni, pokorni, utalentowani, żyją dając przykład innym, by mogli być akceptowani

Urszula Kacperska

       Za nami miesiące intensywnej pracy, zdobywania wiedzy i doświadczeń... Dnia 19.06.2019r. oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019.

       Uroczysty apel rozpoczęliśmy od odśpiewania Hymnu Narodowego, następnie podopieczni naszego ośrodka przedstawili część artystyczną śpiewając piosenkę i recytując wiersze...

     Kolejnym punktem naszego apelu było podsumowanie całego roku. Dyrektor naszego ośrodka p. Agnieszka Grudzińska zrelacjonowała wydarzenia kończącego się roku szkolnego dziękując podopiecznym za ich aktywność i postawę godną szacunku i uznania, rodzicom za współpracę i zaangażowanie na rzecz placówki. Zarządowi Koła PSONI w Wolinie za wszelką okazaną pomoc i wsparcie w ciągu całego roku. Podziękowania skierowane były także do pracowników za pracę jaką włożyli w przeciągu tych 10 miesięcy. Przewodniczący Zarządu Koła p. Adam Jasiewicz dokonał przeglądu pracy i działalności naszego OREW-u, a także przedstawił plany na kolejne miesiące pracy placówek wolińskiego stowarzyszenia.

    Zakończenie roku szkolnego kojarzy się przede wszystkim ze świadectwami i dyplomami. Nasi podopieczni także otrzymali z rąk swoich wychowawców swoje świadectwa i nagrody :) Podążając za słowami Wisławy Szymborskiej „księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie” życzymy wszystkim, aby czas wakacji wypełniał tę księgę samymi dobrymi zdarzeniami, spotkaniami i przygodami :) Do zobaczenia we wrześniu!! :)

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 223

Wczoraj 194

Tydzień 1578

Miesiąc 2053

Wszyscy 328795

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com