Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

Spis treści

     23.04.2015 r. W Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach  członkowie PSOUU Koło w Wolinie zorganizowali Festiwal Sztuki Teatralnej Niepełnosprawnego Aktora. Spotkanie było wspaniałą okazją do zaprezentowania twórczości artystycznej, niecodziennych talentów i umiejętności uczestników. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wkład pracy, zaangażowanie, ogromny wysiłek oraz serce, jakie osoby niepełnosprawne włożyły w przygotowane spektakle i występy.

       Pamiętajmy – niepełnosprawni potrafią wiele, trzeba tylko dać im na to szansę.

     Warsztat Terapii Zajęciowej zaprezentował piosenkę „Masz w sobie wiarę” oraz inscenizację słowno-muzyczną „Bliscy i oddaleni”.

      OREW Przybiernów w rytmie tanga, muzyki cygańskiej, rocka i poprocka przedstawił występ na miarę słynnego programu telewizyjnego „Twoja twarz brzmi znajomo”.

     

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 94

Wczoraj 285

Tydzień 668

Miesiąc 781

Wszyscy 480799

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com