Tacy jak my, a jednak inni, tacy jak my, często niechciani, czasem ukryci gdzieś w cieniu życia, a czasem również bardziej kochani.

Urszula Kacperska

     Wrzesień to miesiąc, w którym sprząta się świat. Również my postanowiliśmy oczyścić nasz kawałek ziemi.

    W ubiegły czwartek spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie poprzez wspólną zabawę i rozmowę uświadomiliśmy sobie jak ważna jest ochrona przyrody, jakie zagrożenia czyhają na środowisko kiedy bezmyślnie wyrzucamy śmieci. Ukazaliśmy również pozytywne strony ich segregacji. Wybraliśmy także najbardziej ekologicznie ubraną osobę ze wszystkich dzieci. Została nią Wiktoria Drzewiecka J. Poza tym również dzisiaj odwiedził nas teatrzyk z przedstawieniem pt. „Lokomotywa” Jana Brzechwy.

   Po wspólnej edukacyjnej zabawie „uzbrojeni” w rękawice ochronne i worki na odpady wyruszyliśmy posprzątać znajome ulice. Mimo, że  mieszkańcy Przybiernowa dbają o swoje posesje, śmieci niestety nie brakuje. Po akcji okazało się, że najwięcej zebraliśmy puszek i butelek.

    Dumni ze swojego działania wróciliśmy do Ośrodka na pyszne kiełbaskiJ.

 

Justyna Błądzińska

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 222

Wczoraj 194

Tydzień 1577

Miesiąc 2052

Wszyscy 328794

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com