27 sierpnia mieliśmy okazję przyjąć w warsztacie nietypowego gościa, a mianowicie naszego Dzielnicowego.

     Tylko proszę nie myśleć, że konieczna była jego interwencja, bo oczywiście jak na uczciwych obywateli przystało przestrzegamy prawa, jednak Pan Policjant wpadł do nas z pogadanką na temat bezpieczeństwa. Przypomniał nam zasady poruszania się po ulicy, korzystania z przejść dla pieszych oraz wyczulił na różnego rodzaju metody oszustw, których w dzisiejszych czasach jest wiele.
     Po części oficjalnej przyszedł czas na bardziej luźną, podczas której mogliśmy obejrzeć z bliska, posiedzieć i oczywiście „cyknąć” fotkę w radiowozie policyjnym. Dziękujemy gorąco za poświęcony nam czas i chęć odpowiedzi na pytania, których jak zawsze mieliśmy wiele. 

    Po udanej pogadnace z przedstawicielami prawa przyszedł czas na kolejną pogadankę. Tym razem gościliśmy u siebie Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wolinie. Podczas prezentacji możliwości ich wozu bojowego Panowie Strażacy zorganizowali nam pokaz pierwszej pomocy. Mogliśmy porozmawiać o tym czym się zajmują podczas akcji ratowniczych i jak ważna jest ich praca.

Dziękujemy za poświęcony nam czas i podzielenie się swoimi doświadczeniami.

 

 

 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 2

Wczoraj 157

Tydzień 159

Miesiąc 4407

Wszyscy 338086

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com