Dom wczasowy „Złoty Łan”

     Od 10 do 24 maja wypoczywaliśmy w Lądku. Turnus już poza nami. Chociaż ogromna, stroma góra dzieliła nas od miasteczka, jak zwykle daliśmy radę.

     Nasz pan kierowca Mariusz spędzał całe dnie za kierownicą, pokonując górkę kilka razy dziennie. Pogoda raczej jesienna- mgła, deszcz, grad ale czasami zaświeciło też słońce. Zachwyceni byliśmy pięknymi widokami i krystalicznym powietrzem. Jako, że jesteśmy zwartą grupą obchodziliśmy imieniny pani Zosi, urodziny Adriana i Dzień Pielęgniarki. Oczywiście nie obeszło się bez chrztu nowych uczestników turnusu. Od rana zabiegi a potem- wycieczki, spacery, wyjazdy, grill z dyskoteką. Wybraliśmy się też do Teatru Familijnego na spektakl lalkowy pt. „Czerwony Kapturek”. Byliśmy zachwyceni kunsztem aktorskim jednego aktora. Pani Agatka i Beatka gorliwie zajmowały się naszymi pociechami, żebyśmy my rodzice mogli odpocząć. Cóż, wszystko co dobre szybko się kończy. Dziękuje wszystkim za wspaniałe chwile, wszyscy razem spotkamy się za rok.

 

 

 

Sekretarz Zarządu

Bożena Daniluk

 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 128

Wczoraj 353

Tydzień 1567

Miesiąc 7315

Wszyscy 649692

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com