Spis treści

   Zbliża się magiczny czas- czas Bożego Narodzenia… Pośród całego zabiegania codziennością bliscy sobie ludzie zasiadają wspólnie do wieczerzy- do stołu, który symbolizuje jedność i bliskość;

Jest to miejsce, gdzie zapomina się o wszelkich sporach. Słowo „wigilia" pochodzi z języka łacińskiego i oznacza czuwanie. Wieczerza wigilijna tradycyjnie rozpoczyna się wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki, symbolizującej gwiazdę betlejemską, która prowadziła Trzech Króli do narodzonego Jezusa. Kolację rozpoczyna wspólna modlitwa i odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa.
    Dnia 13.12.2019r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Przybiernowie odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez Zarząd Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolinie.

 
   W spotkaniu wzięły udział osoby objęte działaniami Stowarzyszenia we wszystkich jego placówkach tj: z Ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego w Ostromicach i w Przybiernowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Przybiernowie oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wolinie, ich rodziny, pracownicy oraz przedstawiciele lokalnych władz i środowisk.

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 125

Wczoraj 353

Tydzień 1564

Miesiąc 7312

Wszyscy 649689

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com