Od 1 do 14 września grupa rodziców z dziećmi z naszego Stowarzyszenia odpoczywała w Jarosławcu. Pomimo, iż pogoda nas nie rozpieszczała spędziliśmy tam cudowne chwile. Zwiedziliśmy Ustkę, Słupsk i Darłowo.

        Całą grupą wybraliśmy się do papugarni, gdzie mogliśmy z bliska zobaczyć piękne kolorowe papugi, które jadły nam z rąk… Zachwyceni pięknem egzotycznej przyrody wybraliśmy się również do motylarni. Tam to dopiero były przeżycia….!!! Przepiękne,  jakże kruche i delikatne motyle fruwały wśród nas siadając to na głowie, na rękach, aż strach było się poruszać, żeby któregoś nie uszkodzić. NIESAMOWITE DOŚWIADCZENIE!!!  W trakcie turnusu nasz kierowca obchodził swoje „18” urodziny. Oczywiście odśpiewaliśmy mu gromkie sto lat! Przedłużone wakacje pożegnaliśmy spacerami, dyskotekami, konkursami plastycznymi i zabiegami rehabilitacyjnymi.

              Turnus uważamy za bardzo udany! Planujemy już wyjazd na następny rok. Bardzo dziękujemy rodzicom za wspaniałą i rodzinną atmosferę.

 

B.Daniluk

 

     Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

__________________________________

Przekaż 1% podatku

sprawdź szczegóły 

__________________________________

__________________________________

nabór na rok szkolny 2019/2020

sprawdź szczegóły

__________________________________

Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Odwiedzający

Dziś 3

Wczoraj 176

Tydzień 179

Miesiąc 1327

Wszyscy 321135

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com